Hizmetlerimiz

PERAKENDE AKARYAKIT SATIŞI

PARS PETROL OLARAK 2010 YILI İTİBARİYLE 15 İSTASYON İLE KALİTELİ VE GÜVENİLİR AKARYAKIT HİZMETİ VERMEKTEYİZ. HEDEFLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA 2016 YILI SONUNA KADAR EGE, MARMARA, İÇ ANADOLU VE AKDENİZ BÖLGESİNDE 100 ADET İSTASYON İLE TÜRKİYE’NİN ÜLKE ÇAPINDA HİZMET VEREBİLEN VE YAYGIN PERAKENDE SATIŞ AĞINA SAHİP OLMAK İSTİYORUZ.

Müşteri memnuniyeti anlayışımız ile kaliteli ürünlerle tüketicilerin akaryakıt ihtiyaçlarını güvenle karşılamayı hedefliyoruz. İstasyon geliştirme faaliyetlerimiz devam ediyor, istasyonlarımızı kurumsal kimliğimiz doğrultusunda yeniliyoruz.PARS Petrol yolculuğunuz boyunda her zaman yanınızda. Tüpraş rafinerilerinden temin edilen yerli, yüksek kaliteli ve temiz ürün özellikleriyle PARS Petrol’e güvenebilirsiniz. Eğitimli personelimiz aracınıza en uygun yakıtı güvenli bir şekilde ikmal ederken, sizler de istasyonlarımızda market alışverişinizi yapabilir temiz-sağlıklı tuvalet anlayışımızla farkımızı görebilirsiniz.PARS Petrol mevcut istasyonlarına yenilerini de ekleyerek yaygın bir dağıtım ağı ile tüketicilerine perakende satış hizmeti vermektedir.

TOPTAN AKARYAKIT SATIŞLARI

TİCARİ VE ENDÜSTRİYEL SATIŞLARIN TEMEL AMACI, AKARYAKIT ÜRÜNLERİNİ, BENZİN İSTASYONLARINDAN KARŞILAYAMAYAN PROFESYONEL ŞİRKET VE KURULUŞLARIN, İRİLİ UFAKLI ENDÜSTRİYEL, KAMU VE SANAYİ TESİSLERİN AKARYAKIT İHTİYAÇLARINI TEMİN ETMEKTİR.

Bu görev sorumluluğunda, ticari ve endüstriyel satışlar müşterilerine kaliteli ürün kaliteli ürün, teknik destek, güvenilir ve hızlı hizmet, şirket nakliyesi ve diğer PARS Petrol imkanlarıyla beraber verilmektedir.

PARS Petrol toptan satışları müşteri portföyünü ticari taşıma filoları, inşaat ve madencilik firmaları, toptan satış şirketleri, endüstriyel kuruluşlar, zirai kuruluşlar, enerji sektöründe, uluslar arası nakliye ve taşımacılık firmaları oluşturmaktadır.

PARS Petrol ülke ekonomisine katkı sağlayarak, tarım, sanayi ve turizm alanındaki şirket ve kuruluşların akaryakıt ihtiyaçlarını kaliteli ürün hizmetiyle karşılamaya devam etmektedir.

DENİZ SATIŞLARI

PARS PETROL KABOTAJ HATTINDA ÇALIŞAN VE GEREKLİ MÜSAADELERE HAİZ GEMİ, MOTOR, YAT VE BALIKÇI TEKNELERİNE ÖTV’DEN MUAF OLARAK; ŞARTLARA VE TALEBE İSTİNADEN DOĞRUDAN İKMAL NOKTASINDAN VEYA KARA VE DENİZ NAKLİYE ARAÇLARI VASITASIYLA AKARYAKIT SATIŞ HİZMETİ VERMEKTEDİR.

Türkiye’nin her noktasına alanında uzman ve deneyimli personelleri eşliğinde tam donanımlı kara tankerleri ile sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir.

LPG SATIŞLARI

PARS Petrol gaz yakıtları alanında ( LPG ) İpragaz ürünlerinin satış hizmetini vermektedir.
Detaylı bilgi için lütfen ziyaret ediniz.

LOJİSTİK

PARS Petrol 45 araçlık kendi tır filosu ile yine kendi gurubu içindeki lojistik şirketi ile ikmal gerçekleştiren çevreye duyarlı kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Petrol hizmetleri konusunda uzun yıllar çalışmış ve deneyim kazanmış olan, PARS Petrol’ün ana faaliyet konularından biride akaryakıt lojistiktir. Sektöründe EPDK ve Karayolları ulaştırması standartlarına uygun, ADR Belgeli ve ADR standartlarında tankerlerle zamanında ve eksiksiz ikmal gerçekleştirmektedir. rekabetin yoğun olduğu piyasalarda uzun yıllardır kazandığı bilgi ve deneyim sayesinde müşteri ihtiyaçlarına uygun lojistik çözümler geliştirmektedir.
Dağıtım ağı işleyişinde; SEÇ standartları olarak bilinen sağlık, emniyet ve çevre kuralları uygulanmakta olup; şirket, profesyonel ve dinamik ekibiyle zaman kaybını en aza indirerek müşterilerine lojistik hizmet sağlamaktadır.
Gelecek yıllarda da lojistik sektöründeki pazar payını arttırarak yeni yatırımlar yapmayı planlayan PARS Petrol, lojistik bilgi ve deneyimiyle Türkiye’nin her bölgesine uzanan nakliye ağının yönetiminde önemli bir rol oynamaktadır.
Şirket Filosu

PARS Petrol akaryakıtta 45 araçlık kendi tır filosu ile Türkiye çapında pek çok noktaya lojistik hizmeti vermektedir