Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ege Bölgesi’nde 2010 yılı itibariyle 15 istasyon ile hizmet veren PARS PETROL A.Ş. 2016 yılı sonuna kadar Ege, Marmara, İç Anadolu ve Akdeniz bölgesinde toplam 100 adet istasyon ile sektördeki ilk on dağıtım şirketi arasında yerini almayı öncelikli hedefi olarak belirlemiştir.

Şirketimiz 1992 yılında İlsed Akaryakıt Ltd. Şti. adı altında faaliyete geçmiş olup, uzun yıllar akaryakıt sektöründe Türkiye’nin sayılı şirketlerinin bayi yapısı altında ülkemizin tüm kurumlarının 15 yılı aşkın bir süre ile akaryakıt ihtiyaçlarını güven ve titizlik ile karşılamış ve bu konuda sayısız ödüllere layık görülmüştür. Bu yöndeki büyüme sürecini tamamlayan şirketimiz 2009 yılı itibari ile PARS PETROL MADENİ YAĞLAR İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SAN. ve TİC. A.Ş. adı ile Türkiye’nin sayılı akaryakıt dağıtım şirketleri arasındaki yerini almıştır.

PARS PETROL A.Ş. tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olup bayi ağında satılan ürünlerinin tamamı TÜPRAŞ Rafinerilerinden temin edilerek 45 araçlık kendi tır filosu ile yine kendi grubu içindeki lojistik şirketi ile ikmal gerçekleştiren çevreye duyarlı kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Tüketicilerine dünya standartlarında ürün ve hizmet vererek üstün çevre bilinci PARS markasının kalite, güven ve hizmetin sembolü haline gelmeyi ülke genelinde kendine misyon edinmiş bir şirket olarak uzun yıllar ülkemize ve güzide insanlarına hizmet vermekten onur ve gurur duyacağız.

 

page2_img1

Değerlerimiz

 1. çevreye duyarlı
  Yaşadığımız çevreyi korumak.
 2. güleryüzlü hizmet
  İşini seven personelle hizmet vermek.
 3. uygun fiyat
  Bütçe dostu uygulama.
 4. yüksek kalite
  Hakettiğiniz gibi kaliteli hizmet anlayışı.
 5. müşteri memnuniyeti
  Hedef %100 memnuniyet.

hizmet
politikamız

Pars petrol, rakiplerinden bir çok konuda ayrılmaktadır.

Hizmette müşteri odaklı olmak, Takım çalışmasına inanmak ve önem vermek, Çevreye ve topluma saygılı, dürüst, şeffaf ve duyarlı olmak, Çalışanlarını sürekli geliştirmek, çalışanlarının şirkete, katkılarına, düşünce ve önerilerine önem vermek, Bayilerimizle sürekli iyi ilişkiler içinde olmak, Bayilerimize eğitim ve uygulama desteği vererek müşterilerimize daha iyi hizmet sunmalarını sağlamak, Yenilikçi, yaratıcı ve dinamik olmak, Akaryakıt sektöründe tercih edilen, lider ve örnek gösterilen firma olmak

Tüketicilerine dünya standartlarında çağdaş, kaliteli ve sağlıklı ürün ve hizmet vererek, çalışanlarının, müşterilerinin güvenini ve sadakatini sağlayarak, üstün çevre bilinci ile PARS markasını Türkiye’nin her köşesinde kalite, güven ve hizmetin sembolü haline getirmek, uzun yıllar akaryakıt sektörüne, ülkesine ve güzide insanlarına hizmet verme onurunu ve gurunu duymaktır.
Akaryakıt sektöründe dünya standartlarını yakalayarak marka adını zirveye taşımak, hizmette kaliteyi öne çıkarıp, rekabet alanlarında sektörün en iyileri arasındaki varlığını sürdürmek, toplumun değerlerine ve menfaatlerine, maddi ve manevi tüm unsurları tüm çalışanları ile paylaşarak pozitif değerler üretmek, ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına, akaryakıt sektöründe istihdam sağlayarak katkıda bulunmaktır.
Her zaman öncelikli olarak müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız satmış olduğu yakıtın kalitesini ve istasyonda verilen hizmetlerin yeterliliğini kontrol etmek amacıyla sürekli gizli müşteri çalışmaları yapmaktadır. Gizli Müşteri çalışmaları, işletmelerin ve sunulan hizmetlerin, belirlenen kritik kontrol noktalarında mevcut durumunun saptanmasını sağlayan bir araştırma yöntemidir. Gizli Müşteri Hizmeti, çoğunlukla işletmenin müşteri memnuniyetini sağlamadaki performansını ölçümlemek ve çalışanların müşterilerle iletişimlerini değerlendirmek üzere yapılan sonuç odaklı ve gelişime destek veren bir çalışmadır. Türkiye'nin her yerindeki PARS istasyonları müşteri memnuniyetinin arttırılması amacıyla belirli periyotlarla Gizli Müşteri Uygulaması'na tabi tutulmaktadır. Bu uyguluma tamamen akaryakıt istasyonundaki çalışanlardan habersiz bir şekilde yapılmaktadır.